2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 07:59

Sprzątanie apartamentów na najem krótkoterminowy - praca w weekendy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonej osoby do sprzątania apartamentów na wynajem krótkoterminowy, apartamenty znajdują się w różnych lokalizacjach, więc mile widziana znajomość topografii miasta. Praca będzie polegała na utrzymaniu czystości i porządku w apartamentach po wyjeździe gości oraz przed przybyciem nowych. Oczekujemy dokładności, rzetelności oraz umiejętności pracy w dynamicznym środowisku.

Obowiązki:

  • Sprzątanie łazienek, kuchni, sypialni i salonów w apartamentach

  • Zmiana pościeli i ręczników

  • Odkurzanie, mycie podłóg i powierzchni

  • Uzupełnianie podstawowych artykułów higienicznych i czystościowych

  • Raportowanie ewentualnych usterek lub problemów związanych z apartamentem

  • Pobieranie pościeli z magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzątaniu apartamentów lub pokojów hotelowych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie

  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy (możliwa praca w inne dni tygodnia, w razie zapotrzebowania)

  • Zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów czystości

  • Umiejętność komunikacji w języku polskim (mile widziane)

  • Topografia miasta (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stawkę 50 zł na rękę za apartament (około 1h pracy)

  • Praca w godzinach 10:00-15:00

  • Możliwość pracy w przyjaznym środowisku

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres email: biuro [ at ] betterrental.pl

Miejsce pracy: Warszawa Typ zatrudnienia: Umowa o dzieło/zlecenie

Serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 907668385