2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Sprzątanie apartamentów na doby/booking

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma EM Nieruchomości poszukuje

Osoby do 26 roku życia /studenta / studentki

Na okres wakacyjny czerwiec – wrzesień lub lipiec-sierpień

do sprzątania  apartamentów na doby (booking) i kwater pracowniczych

Wymagania:

Posiadanie samochodu i prawa jazdy

Status studenta / studentki lub wiek do 26 lat

Opis stanowiska:

Praca na umowę zlecenie

Opłata za apartament: 70 zł

Odbiór i zwrot pościeli, wieszanie i pakowanie pościeli: 40 zł za dzień (2 apartamenty)

Dzienny zarobek: 180 zł praca 4,5h/5h)

Dziennie sprzątanie 2 apartamentów

Praca dwa/trzy dni w tygodniu (w tym zawsze w piątek i poniedziałek/niedzielę)

Godziny pracy: 10:30-15:30

 Lokalizacje mieszkań: Popowicka / Bolesławiecka/ Zachodnia/ Rynek/ Szewska/ Legionów/ Muzealny

Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną i lubisz pracować w czystym i zorganizowanym środowisku, ta praca jest dla Ciebie! Zgłoś swoje zainteresowanie już dziś i dołącz do naszego zespołu. Wysyłając wiadomość na OLX.

Zapraszamy do aplikowania!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 918699639