2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Agnieszka Światły
Dodane 28 maja 2024

Sprzątaczka salonu ślubnego 1/2 etatu umowa zlecenie

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy osobyę do sprzątania salonu ślubnego oraz Atelier w centrum Wrocławia.

Jeżeli: • Posiadasz doświadczenie w sprzątaniu • Jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną Ważna jest dla Ciebie… • Stabilna współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Zapraszamy do naszego Zespołu!

Obowiązki: • Sprzątanie salonu, biura, zaplecza socjalnego, pracowni itp.

Praca 4 godziny dziennie, umowa zlecenie stawka 28,10 zł za godzinę

Poniedziałek: 17:00-21:00 ( ul. Piłsudskiego)

Wtorek: 15:00-19:00 ( Plac Orląt Lwowskich)

Sroda: 17:00-21:00 ( ul. Piłsudskiego)

Czwartek: 15:00-19:00 ( Plac Orląt Lwowskich)

Piątek: 17:00-21:00 ( ul. Piłsudskiego)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 675931207