2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ozorów
Dodane 06 maja 2024

Sprzątaczka - pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja

Ozorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma R&J Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzątaczka.

Zadania:

  • utrzymanie czystości na obiekcie biurowym, hotelowym oraz produkcyjnym (toalety)

  •  dbałość o porządek w miejscu pracy,

  • praca w oparciu o plan sprzątania,

  • pranie odzieży ochronnej (mechaniczne)

  • wydawanie odzieży ochronnej

Warunki pracy i płacy:

•           umowa zlecenie / o pracę,

•           praca zmianowa (pierwsza zmiana 5:30 - 13:30, druga zmiana 11:00 - 19:00, raz w tygodniu 13:30-21:30), również w weekend

•           wynagrodzenie godzinowe

Wymagania:

•           sumienność,

•           dyspozycyjność,

•           umiejętność pracy w zespole,

•           mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zapewniamy:

•           umowę zlecenie / o pracę,

•           terminową wypłatę wynagrodzenia,

•           możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

•           uniform i sprzęt – niezbędne do wykonania pracy,

•           szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków,

•           opiekę i wsparcie Koordynatora,

•           pracę w zgranym zespole,

•           przyjazną atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Ozorów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ozorów
ID: 870228126