2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jasin
Dodane 15 maja 2024

Sprzątaczka - pracownik ds.utrzymania czystości

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

TADAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

TADAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., to dynamicznie rozwijający się importer i dystrybutor wyrobów przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Działalność firmy rozciąga się na teren całego kraju, a zdobyte doświadczenie pozwoliło uzyskać znaczącą pozycję wśród branży AGD.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz ciągach komunikacyjnych

  • Sprzątanie sanitariatów

  • uzupełnianie środków higienicznych

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 885451721