2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Emilianów
Dodane 31 maja 2024

Sprzątaczka praca jednozmianowa Emilianów k/Radzymina

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Emilianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzątaczka, praca bez pośredników w naszej Firmie.

Zakres obowiązków :

·         sprzątanie w pomieszczeniach biurowych

·         sprzątanie w pomieszczeniach socjalnych , sanitarnych

·         Uzupełnianie brakujących środków sanitarno - higienicznych.

Nasze wymagania:

·         Dyspozycyjność,

·         Odpowiedzialność,

·         Dokładność w realizacji sowich zadań, obowiązków,

Oferujemy:

·         Umowę na zlecenie, praca w ustalonych godzinach 6 - 14 lub 7 - 15

·         Stabilność zatrudnienia, stawka godzinowa od 28 zł brutto

·         Pracę w miłej atmosferze.

Miejsce pracy:

Dekofilm Polska Sp. z o.o. Emilianów ul. Węgrzyna 1 , Park Panattoni Przy trasie S8

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub aplikacja przez OLX.

Lokalizacja

Emilianów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Emilianów
ID: 812121987