2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Strumień
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątaczka na basen kąpielowy w Strumieniu

Lokalizacja

Strumień

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

SPRZĄTACZKA NA BASEN KĄPIELOWY W STRUMIENIU

            Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  w Strumieniu zatrudni osobę do sprzątania basenu kąpielowego oraz kortów tenisowych w Strumieniu w sezonie 2024 r.

Obowiązki:

–    sprzątanie pomieszczeń basenowych oraz pomieszczeń kortów tenisowych,

–    sprzątanie wokół niecek basenowych,

–    prace ogrodnicze,

–    bieżące informowanie o brakach w środkach czystości.

Praca na umowę zlecenie (rozpoczęcie od 1  czerwca, zakończenie około 5 września).

Okres zatrudnienia do 4 miesięcy.

Wymagamy jedynie chęci pracy i zaangażowania w swoje obowiązki.

Lokalizacja

Strumień,

Śląskie

Śląskie, Strumień
ID: 914198544