2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Żywiec
Dodane 28 maja 2024

Spedytor w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Lumar Transport poszukuje dobrze zorganizowanej osoby do pracy na stanowisku spedytora w transporcie międzynarodowym.

Lumar Transport to firma założona w 1992 roku. Posiadamy flotę ponad 100 własnych ciężarówek które jeżdżą na terenie Polski, całej UE a także do Turcji, Ukrainy, Serbii.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy floty własnej

  • Współpraca z klientami oraz przewoźnikami

  • Monitoring obsługiwanych zleceń oraz prowadzenie ich ewidencji

  • Monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń

    Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży transportowej

  • Znajomość języka obcego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, systematyczność

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • Znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, konwencji CMR

    To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w jednej z największych firm transportowych na Żywiecczyźnie

    Kandydatów którzy spełniają powyższe wymagania i są zainteresowani taką pracą zachęcamy do aplikowania poprzez OLX lub mailowo.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 813162240