2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Zachodniopomorskie
  6. Spedycja - Szczecin
  7. Spedycja - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy - Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Nas

Wardin Logistics to fachowy partner w dziedzinie transportu na rynku europejskim. Działamy w oparciu o zorganizowany model pracy oraz wytoczone strategie handlowe i operacyjne. Stawiamy na realny rozwój kompetencji—zarówno wiedzy, jak i umiejętności—w obszarze logistyki i biznesu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy cenią zaangażowanie, ambicje i chęci doskonalenia. Jeśli dodatkowo charakteryzuje Cię życiowy entuzjazm i określona kultura pracy, Wardin Logistics jest miejscem dla Ciebie.

Kogo szukamy do pracy w naszym zespole w Szczecinie?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora międzynarodowego, która:

  • Posiada doświadczenie w spedycji międzynarodowej,

  • Posiada wysokie umiejętności organizacji swojej pracy,

  • Wykazuje się łatwością w komunikacji bezpośredniej,

  • Jest zdolna do pracy w dynamicznym środowisku transportu drogowego w Polsce i Unii Europejskiej,

  • Charakteryzuje się określoną kulturą pracy i efektywną współpracą zespołową.

Kluczowe zadania, za jakie będziesz odpowiedzialny

  • Obsługa klientów w zakresie organizacji zleceń transportu,

  • Pilnowanie relacji i kontaktu z klientami firmy,

  • Pozyskiwanie zleceń od stałych i nowych klientów,

  • Skrupulatna praca na systemach IT w firmie, kalendarzu,

  • Tygodniowe raportowanie realizacji celów,

Co oferujemy?

  • Pracę w zespole z podziałem ról i wspierającą pracę działów,

  • Prosty, przejrzysty i wykonalny plan handlowy oraz cele z orientacją na wolumen zleceń,

  • Kompleksowy system wsparcia: szkolenia merytoryczne, zebrania zespołowe, indywidualny coaching, systemy IT wspierające realizację celów,

  • Regularne spotkania integracyjne,

  • Wsparcie zespołowe w rozwiązywaniu problemów oraz w utrzymaniu motywacji i samodyscypliny,

  • Złożony onboarding w firmie - szkolenia wdrożeniowe, pilotowanie początku pracy, kluczowe szkolenia handlowe, negocjacyjne oraz z procesów handlowych,

  • Medicover SPORT, angielski w firmie,

Jeżeli jesteś osobą, która?

  • Ceni realną pracę zespołową i współpracę w firmie,

  • Potrzebuje wsparcia merytorycznego z obszarów biznesowych do realizacji codziennych celów,

  • Wykorzystać swój potencjał i rozwinąć kluczowe kompetencje i umiejętności na rynku,

  • W pracy z pożytkiem wykorzystywać czas,

Aplikuj. Porozmawiajmy.

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911268316