2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Katowice
  7. Spedycja - Janów-Nikiszowiec
GTC POLAND Sp.
Dodane 22 maja 2024

Spedytor międzynarodowy / nie wymagamy doświadczenia / KATOWICE

Wynagrodzenie

4 250 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Janów-Nikiszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Do katowickiego oddziału naszej firmy poszukujemy spedytorów z doświadczeniem oraz osób, które z tą branżą chcą się dopiero zapoznać.

Umożliwiamy zatrudnienie osobom bez doświadczenia

O NAS :

GTC Poland - Rozwijamy się bardzo dynamicznie jako firma transportowo-spedycyjna. Oferujemy usługi znacznie wykraczające poza obszar samej spedycji. Traktujemy naszych podwykonawców jak Klientów wewnętrznych zapewniając skonta, ubezpieczenia czy hurtowe ceny paliw. Odrębnym obszarem naszej działalności jest doradztwo w zakresie transportowych regulacji prawnych w różnych krajach Europy. Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do działania.

Twój zakres obowiązków :

·         Pozyskiwanie zleceń transportowych oraz ich monitorowanie

·         Budowanie bazy klientów oraz dbanie o relacje

·         Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania :

·         Oczekujemy że będziesz zaangażowan-y/a w to co robisz ponieważ, dla nas Twoja praca będzie istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej na rynku TSL.

·         Oczekujemy poszanowania zasad dobrej współpracy w zespole i sami takie gwarancje składamy.

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy :

·         Zapewniamy swobodę w działaniu – jesteśmy dobrze zorganizowani, ale to nie jest i nie będzie korporacja.

·         Gdy organizujesz team lub sekcję zapewnimy środki na jego powstanie.

·         W indywidualnych przypadkach zapewniamy auta służbowe w celu realizacji biznesu (klasa auta zależy od wysokości wypracowanego zysku).

·         Gwarantujemy wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawa + udział w wygenerowanym zysku)

·         Benefity : Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

·         Gwarantujemy również nieograniczoną ilość dobrej kawy.

Dodatkowe informacje uzyskasz pod nr tel.: +48*******48

Śląskie

Śląskie, Katowice, Janów-Nikiszowiec
ID: 812409287