2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Milicz
Dodane 05 czerwca 2024

Spedytor międzynarodowy, możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko spedytora międzynarodowego.

Jeśli nie masz doświadczenia jako spedytor z chęcią nauchymy Cię tego zawodu. Najważniejszą umiejętnościa, którą musisz posiadać jest komunikatywna znajomość jęzka obcego.

Jeśli szukasz pracy, która zapewni ci satysfakcję oraz ponadprzeciętne wynagrodzenie to jest to oferta dla Ciebie.

Zakres obowiązków :

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem zagranicznym

  • Kompleksowa obsługa zleceń

  • Sporządzanie dokumentacji i sprawowanie nadzoru nad nią

  • Pozyskiwanie klientów, podtrzymywanie dobrych relacji

  • Kontakt i koordynacja pracy kierowcy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego/francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację (inne języki będą dodatkowym atutem)

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

  • umiejętność prowadzenia negocjacji, pracy pod presją czasu oraz podejmowania szybkich decyzji

  • znajomość pakietu office

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako spedytor, znajomość topografii Europy oraz giełd transportowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • szkolenie stanowiskowe

  • wdrożenie i wsparcie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pracę w firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi, fachowcami w swoim zawodzie

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • imprezy firmowe

  • śniadaniowe środy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 828317341