2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Mysłowice
Dodane 17 maja 2024

Spedytor Krajowy ds. frachtu drogowego (transport chłodniczy)

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ARMIR funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie Polski. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie.

Od października 2021r. właścicielem ARMIR Sp. z o. o zostało Frigo Logistics Sp. z o.o., które działa na polskim rynku od 2001 roku i należy do japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei zajmuje pierwsze miejsce na rynku japońskim i piąte na świecie wśród firm specjalizujących się w usługach transportowych dla branży spożywczej. Frigo Logistics to wiodący operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych. Firma specjalizuje się m.in. w dystrybucji, transporcie i magazynowaniu produktów mrożonych, a od pewnego czasu również w kategorii 'dry&fresh'.

Zatrudni osobę na stanowisko: Spedytor Krajowy

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • organizowanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych całopojazdowych w przewozach krajowych,

  • opieka nad klientami spółki, budowanie długofalowych relacji,

  • pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż usług spedycyjnych,

  • optymalizacja kosztów transportowych,

  • współpraca z pozostałymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tożsamym/podobnym stanowisku lub w pokrewnych dziedzinach logistycznych,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • dobra znajomość zagadnień spedycyjnych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (wynagrodzenie zasadnicze+premia),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, świąteczne doładowania pieniężne, paczki świąteczne dla pracowników, paczki na Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci pracowników).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Armir Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Żninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Armir Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Żninie przy ul. Fabrycznej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 827232478