2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Wrzeszcz
Dodane Dzisiaj o 08:59

Spedytor Drogowy

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy, w której będziesz się rozwijać i czerpać satysfakcję z nowych wyzwań? Stawiasz na rozwój osobisty, jesteś osobą ambitną i pracowitą?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą, odwiedź naszą stronę : WWW.MMPJ.COM.PL

MMPJ Group działa na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług w branży TSL:

  • Transport międzynarodowy (morski, lotniczy i drogowy)

  • Transport Krajowy

  • Obsługa celna

  • Magazynowanie towarów

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż, planowanie i organizacja transportów na rynku krajowym i międzynarodowym,

  • Negocjowanie warunków współpracy;

  • Dbanie o najwyższą jakość wykonywanych usług;

  • Budowanie ścisłej współpracy z działem handlowym oraz działem obsługi klienta;

  • Budowanie oraz rozwijanie relacji biznesowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub innego , mile widziana;

  • Otwartość na współpracę ze wszystkimi działami firmy;

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i motywację do pracy;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę w stabilnej firmie;

  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w projektach logistycznych;

  • Miłą atmosferę;

  • Opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie.

Zaznaczamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej/przyszłych rekrutacji”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 917931745