2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Głuchowo
Dodane 29 maja 2024

Spedytor/Asystent Spedytora

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głuchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oktopus Media to stabilnie rozwijająca się firma spedycyjna w segmencie TSL, korzystająca z nowoczesnych systemów i sprzętu IT.

Praca : w naszej Firmie poszukujemy ludzi ambitnych gotowych na wyzwania i lubiących kontakt z drugim człowiekiem.

Zapraszamy: jeśli jesteś osobą samodzielną, z pasją do pracy w branży spedycyjnej, posiadasz własną bazę Klientów lub chcesz się rozwijać w tej dziedzinie? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Spedytor (osoby bez doświadczenia otrzymają niezbędne wsparcie do wdrożenia)

  • Własna baza klientów (w przypadku osób z doświadczeniwm)

  • Umiejętność samodzielnego działania, motywacja i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i zdolność do budowania relacji z klientami

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków angielskiego/niemieckiego/hiszpanskiego/francuskiego

Zakres obowiązków:

  • realizacja i kompleksowa obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych

  • utrzymanie dobrych relacji z klientem na każdym etapie operacyjnym realizacji zleceń

  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług- terminowość i nadzór nad kierowcami

  • samodzielne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych korzystając z giełd transportowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy (premia marżowa i               motywacyjna)

  • Elastyczny czas pracy

  • Profesjonalne wsparcie i szkolenia w ramach rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów pracowniczych (Karta MultiSport, obiady pracownicze i inne)

  • Dostęp do nowoczesnego oprogramowania

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, opiekę prawną i księgową

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jak poniżej

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Lokalizacja

Głuchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głuchowo
ID: 776183228