2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ożarów Mazowiecki
Dodane 14 maja 2024

Specjalistka/Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 750 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Polcan Sp. z o.o. SKA

to jeden z największych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych ponad 30 marek z branży komputerowej i materiałów biurowych. Jesteśmy również producentem wysoko cenionych na rynku marek Asarto i Tiom.

W chwili obecnej potencjał firmy stanowi prawie 100 osób zatrudnionych w biurze handlowym w Ożarowie Mazowieckim oraz biurach w Katowicach, Poznaniu i Rzeszowie.

Do naszego zespołu w Ożarowie Mazowieckim poszukujemy

Specjalistki/Specjalisty ds. obsługi klienta

Podstawowe zadania:

  • przyjmowanie zamówień,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • informowanie klientów o bieżącej ofercie handlowej,

  • przygotowywanie dokumentów dla działu finansowego,

  • obsługa zamówień marketplace,

  • rozliczenia kasowe,

  • obsługa Infolinii Asarto,

  • wsparcie działu handlowego,

  • reagowanie na informacje o rynku artykułów eksploatacyjnych oraz analiza konkurencji.

Tego oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Office,

  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami,

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności,

  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • życzliwości wobec współpracowników i klientów,

  • otwartości na zmiany,

  • działania z energią i entuzjazmem.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży biuro-serwisowej lub handlowej, w szczególności w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów z klientami,

  • znajomość Baselinkera,

  • znajomość programu WF-Mag.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie uzupełnione o premie i prowizje zależne od oceny i wyników Twojej pracy,

  • współtworzenie sukcesu polskiej firmy o ponad 30-letniej tradycji,

  • możliwość długofalowego rozwoju,

  • stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz współpracowników,

  • możliwość pogodzenia życia zawodowego z osobistym,

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i partnerskie relacje,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • różnorodne benefity w ramach platformy kafeteryjnej (sam/sama wybierasz z wielu atrakcyjnych propozycji),

  • świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m. in. dopłaty do wypoczynku Twojego lub Twojego dziecka, dopłaty do przedszkola lub żłobka, pożyczki na cele mieszkaniowe)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polcan Sp. z o.o. SKA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polcan Sp. z o.o. SKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz wycofać swoją zgodę.

Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych będzie firma POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Podanie danych w zgłoszeniu jest dobrowolne, będą one przetwarzane w celu rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania po wcześniejszym kontakcie e-mailowym. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 870725527