2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kościan
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalistka / specjalista ds. kadr i księgowości - pełen etat

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Infrakom Kościan Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalistka ds. kadr i księgowości

Miejsce pracy : Kościan

Zakres obowiązków:

·         sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających z umowy o pracę, umowy zlecenia itp.;

·         przygotowanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy oraz zaświadczeń;

·         bieżąca obsługa pracowników w tematach kadrowo-płacowych;

·         rozliczanie umów cywilnoprawnych;

·         przygotowanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne;

·         sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku prawa pracy, zakładanie i prowadzenia akt osobowych dla pracowników;

·         wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;

·         prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej;

·         prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień itp.;

·         sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, GUS, PPK.

Nasze oczekiwania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         praktyczna znajomość przepisów podatkowych, przepisów prawa pracy, a także ZUS;

·         znajomość programów kadrowo-płacowych/księgowych;

·         dyspozycyjność i gotowość do pracy na pełnym etacie;

·         wykształcenie min. średnie, gotowość do ciągłego aktualizowania wiedzy oraz rozwoju;

·         dobra organizacja pracy i komunikatywność;

·         umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

·         umowę o pracę;

·         atrakcyjne wynagrodzenie;

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia;

·         ubezpieczenie grupowe na życie;

·         narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, itp.);

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV, z dopiskiem KADRY

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 915252255