2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kaszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista Wsparcia Sprzedaży- Kaszów k. Krakowa

Lokalizacja

Kaszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że obecnie prowadzimy rekrutację w AUTOMAT SPEC!

Jeśli jesteś ambitną osobą, poszukującą nowych wyzwań i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta wiadomość jest dla Ciebie!

Jako wiodąca firma w branży vendingowej, mamy długą historię sukcesów i wciąż poszerzamy naszą działalność. Obecnie szukamy utalentowanych jednostek, które chcą być częścią naszej inspirującej podróży do osiągania celów biznesowych. Oferujemy szeroki zakres możliwości rozwoju, interesujące projekty oraz przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu to nie zwlekaj i APLIKUJ

Twój zakres obowiązków

• wsparcie terenowego zespołu sił sprzedaży w codziennej pracy operacyjnej

• przygotowywanie dokumentów (umowy, dokumenty formalno-prawne, cenniki)

• przygotowanie cyklicznych raportów

• systematyczna praca z systemami CRM w celu zapewnienia bieżącej aktualizacji i poprawnej parametryzacji baz danych

• udział w lokalnych i międzynarodowych projektach w obszarze wsparcia sprzedaży

• współpraca z działami księgowości i marketingu w zakresie rozliczenia i opisywania faktur

• komunikacja z klientami w obszarze umów i dokumentacji

Nasze wymagania

• profesjonalna i budująca zaufanie komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

• doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia sprzedaży/obsługi klienta

• dobra organizacja pracy, terminowość i umiejętności pracy w zespole

• gotowość do nauki i pogłębiania wiedzy

• chęć poszukiwania rozwiązań i usprawnień

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administrowaniu procesami w firmie (umowy, aneksy i inne dokumenty).

  Oferujemy:

·        możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

·        stabilne warunki zatrudnienia

·        szkolenie wprowadzające, niezbędny pakiet narzędzi pracy ( telefon, laptop)

·        prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·        otwartą i przyjazną atmosferę pracy

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k., Kaszów 382, 32-060 Liszki, +48 12 280 65 41,

2.      Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

3.      Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.

4.      Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

5.      Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem: automatspec.pl/klauzule-rodo/

6.      Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

·        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

·        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

Lokalizacja

Kaszów,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kaszów
ID: 913857340