2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 06 maja 2024

Specjalista w Kancelarii prawnej SAF

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

SAF S.A. to firma, będąca jednym z liderów w branży windykacyjnej. Od wielu lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw. W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad:

Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji.

 Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista w Kancelarii prawnej SAF

Zakres obowiązków:

·         obsługa korespondencji sądowej, egzekucyjnej

·         kontrola i weryfikacja portalu sądowego oraz EPU, KRZ

·         kontakt telefoniczny z sądami, komornikami, syndykami, dłużnikami

·         nadzór nad terminami sądowymi, egzekucyjnymi, upadłościowymi

·         przygotowanie dla mecenasów dokumentów niezbędnych do sporządzania pism procesowych, pozwów oraz wniosków,

·         kontrola kalendarza rozpraw,

·         czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz nadzór na powierzoną dokumentacją,

·         terminowe i prawidłowe realizowanie zadań służbowych i poleceń przełożonego,

·         redagowanie prostych pism procesowych do sądu, komorników, syndyków i organów administracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe,

  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub biurowej,

  • samodzielność w działaniu, chęć rozwoju i nabywania nowych doświadczeń,

  • dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych,

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • otwartość i komunikatywność,

  • rzetelność i terminowość,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • premie uznaniowe,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed dla pracowników oraz członków rodziny,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole,

  • parking strzeżony w godzinach pracy biura dla pracowników.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 916418244