2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 26 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków:

·         Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

·         Prowadzenie akt osobowych

·         Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (w tym pracowników różnych narodowości)

·         Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym OPTIMA

·         Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych

·         Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

·         Monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich oraz szkoleń BHP

·         Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

·         Naliczanie list płac z uwzględnieniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń

·         Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON,

·         Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy

·         Administracja benefitów pracowniczych oraz grupowego ubezpieczenia na życie

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielną obsługą kadrowo-płacową

  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich i rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, obsługa potrąceń należności ustawowych, w tym potrąceń komorniczych

  • Znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Wykształcenie średnie

  • Praktyczna znajomość programu OPTIMA

  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność w wykonywaniu obowiązków i otwartość na zmiany

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę w pracy w nowoczesnej infrastrukturze

  • brak określonego dress code'u

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej oraz pakietu sportowego Multisport.

prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 891838972