2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Toruń Dworski
Dodane 18 maja 2024

Specjalista sprzedaży OZE

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń Dworski

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweZapraszamy seniorów

Przedstawiciel handlowy OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny, własne CC)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż naszych produktów fotowoltaika ,magazyny energii oraz pompy ciepła

  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem)

  • Nasze wymagania

    • Umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji

    • Znajomość technik sprzedaży

    • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny)

    • Osoba ambitna, pewna siebie dojrzała emocjonalnie, zorientowana na osiąganie wyników sprzedażowych

    • B2B

    • umowa o prace dla najlepszych specjalistów sprzedaży

      • To oferujemy

        Wysoki system prowizyjny

      • Możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy

      • Samochód służbowy

      • Profesjonalne szkolenie na start

      • Leady sprzedażowe - zapewniamy 60-80 spotkań w miesiącu

      • Rozbudowany i intuicyjny system CRM

      • Wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające Ci skupić się na Twoich celach

      • • Realizujemy wszystkie inwestycje w opcji PREFINANSOWANIA dotacji dla klientów. jak również mamy dostęp do oferty wszystkich banków dla podmiotów które wymagają wsparcia finansowego

        • Zajmujemy się prefinansowaniem dla najniższego poziomu dotacji. Razem z jedną z instytucji finansowanych stworzyliśmy jedyny w Polsce innowacyjny produkt, który umożliwia wykonanie inwestycji bez wkładu klienta.

        • Specjalnie utworzony Dział Dotacji i Realizacji Inwestycji zajmuje się wszystkimi formalnościami. Przygotowujemy niezbędne wnioski do otrzymania dotacji i finansowania i kredytowego

        Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, które łączy zarówno wysokie zarobki, jak i dynamiczny rozwój kariery, wyślij swoje CV.

        Nie czekaj! Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze, jednocześnie budując swoją stabilną przyszłość!

  • SEP Poland

    Solar energy plus

  • Jesteśmy liderem w branży Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizującym się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie OZE

    Naszą misją jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Lokalizacja

Toruń Dworski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Toruń Dworski
ID: 919128585