2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Kominy
Dodane 14 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia IT

Lokalizacja

Kominy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kominy przy ul. Jastrzębiej 24, 87-300 Brodnica, w związku dynamicznym rozwojem firmy poszukuje energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia IT.

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie systemów informatycznych,

  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych,

  • wdrożenia nowych rozwiązań IT,

  • prowadzenie ewidencji dostępów do systemów informatycznych oraz struktury IT,

  • instalacje i konfiguracje sprzętu oraz oprogramowania,

  • instalacje okablowania oraz konfiguracje sieci LAN, WAN,

  • zapewnienie bezpośredniego wsparcia z zakresu IT dla pracowników,

  • promowanie informacji dotyczących bezpiecznego przetwarzania danych,

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • bardzo dobra znajomość Microsoft 365, Microsoft Windows 10/11

  • znajomość podstaw Active Directory (AD, DNS, DHCP),

  • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • znajomość zagadnień konfiguracji sieci komputerowej.

Mile widziane

  • znajomość Microsoft Hyper-V, SQL Serwer

  • umiejętność konfiguracji sieci LAN i WAN,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Kominach.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy wskazany na stronie internetowej arago.green. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie zostaną przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kominy,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kominy
ID: 913895727