2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pabianice
OPTO-PLAST
Dodane 28 maja 2024

specjalista / specjalistka ds. Rekrutacji i Administracji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPTO-PLAST s.c. to zgrany zespół uzupełniających się wzajemnie cech osobowości i charakterów – dołącz do nas!

Wspólnie budujemy biznes przede wszystkim na sprzedaży naszych produktów – oświetlenia LED do branży reklamowej oraz tkanin technicznych ale także na dobrze wypracowanej współpracy działu handlowego, marketingowego oraz księgowości. Działamy jak mechanizm silnika – każdy trybik robi swoje, żeby maszyna OPTO-PLAST mogła działać bez zarzutu.

Nasza maszyna cały czas się rozrasta, dlatego poszukujemy człowieka który wpasuje się w naszą dynamikę.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe

  • wsparcie w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • publikacja ogłoszeń, przeprowadzanie selekcji aplikacji, wywiadów telefonicznych oraz spotkań rekrutacyjnych

  • odpowiedzialność za administracyjny proces zatrudnienia – weryfikacja dokumentów osób nowo zatrudnionych oraz przekazanie kompletnych dokumentów do działu Kadr

  • administrowanie i raportowanie związane z umowami i aneksami pracowników wewnętrznych

  • wystawianie skierowań na badania lekarskie – osoby nowo zatrudnienie oraz badania okresowe i kontrolne

  • tworzenie prezentacji oraz raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie

  • dobra znajomość serwisów Linkedin, Facebook

  • dobra znajomość programów MS Office, szczególnie MS Excel

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 918230690