2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 10:48

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta niemieckojęzycznego (telefonicznie i email)

  • pozyskiwanie nowych i współpraca z naszymi Partnerami Biznesowymi na terenie nie Niemiec

  • organizowanie i koordynowanie wyjazdów oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą

  • aktualizacja danych w systemie

  • reagowanie na zgłaszane sytuacje

  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mówię i piśmie

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w młodym, sympatycznym i energicznym zespole

  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa na pełny etat

  • bardzo dobre wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • prywatną opiekę medyczną

  • swobodną atmosferę w codziennej pracy

  • miejsce pracy w centrum Wrocławia

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 915280403