2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Olena Pleskach
Dodane 28 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. obsługi klienta w dziale operacyjnym

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Fuksiarz.pl jest to nowoczesny, legalny, szybko rozwijający się bukmacher na rynku polskim, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej www.fuksiarz.pl.

Obecnie szukamy Specjalisty ds. Obsługi Klienta w dziale operacyjnym. Jeśli lubisz pomagać ludziom i jesteś zorientowany na klienta, chcemy Cię poznać! Jako specjalista obsługi klienta, musisz umieć postawić się w sytuacji klientów i pomóc rozwiązać ich problemy oraz udzielić informacji w cierpliwy i empatyczny sposób. Szukamy kogoś utalentowanego w obsłudze klienta, który z dumą będzie reprezentować naszą markę zakładów sportowych i znajdzie złoty środek między dobrem klienta, a interesem naszej firmy. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wybitnymi fachowcami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

·        Kontakt z klientami za pośrednictwem live czat i e-mail;

·        Szybkie i skuteczne reagowanie na przychodzące zapytania klientów;

·        Budowanie i rozwijanie relacji z klientami;

·        Zdolność do rozwiazywania bardziej złożonych problemów klientów w odpowiednim czasie;

·         Weryfikacja poprawności zarejestrowanych danych;

·        Przekazywanie opinii na temat powtarzających się problemów klientów do Team Leader/Shift Leader i odpowiednich działów wewnętrznych;

·        Wkład w ciągły rozwój i poprawę jakości obsługi klienta;

·        Zaangażowanie we wdrożenia nowych produktów i procesów;

·        Aktywne przyczynianie się do osiągnięcia wskaźników KPI obsługi klienta, a także własnych indywidualnych celów w zakresie produktywności i satysfakcji;

Wymagania:

·        Komunikatywność;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością;

·        GOTOWOŚĆ DO PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM;

·        Cierpliwość, empatia, elastyczność;

·        Umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętność koncentracji na kliencie;

·        Zdolność do wykonywania pracy pod presją i postawa „wszystko się da”;

·        Znajomość tematyki sportowej będzie dodatkowym atutem;

·        Mile widziana znajomość tematyki zakładów bukmacherskich;

·    Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju uzależniona od przebiegu okresu próbnego. Poszerzenie zakresu obowiązków zawiera elementy związane z weryfikacją, oceną ryzyka oraz płatnościami;

·        Pracę w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez zespół nastawiony na długofalowe relacje;

·        Samodzielność i zaufanie;

·        Wpływ na własną pracę i rozwój;

·        Aktywny udział w rozwój projektu;

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·        PRACA HYBRYDOWA, brak możliwości 100% pracy zdalnej;

·        Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;

·        Niezbędne narzędzia pracy;

·        Partnerską relację z kierownictwem;

·        Szeroki wachlarz benefitów.

Dlaczego powinieneś do Nas dołączyć? Bo tutaj jesteśmy sobą!

Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje.

Stawiamy na szacunek, rzetelność i otwartość. Jeśli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jak aplikować?

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV. Chętnie zaprosimy Cię do naszego biura lub wirtualną kawę, opowiemy o firmie i porozmawiamy o współpracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bukmacherska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tj.  Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 )”. Administratorem danych Bukmacherska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 80/14.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 839013086