2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SZUMSKI & CO. BIURO to firma prawna oferująca pełen zakres usług, z siedzibą w Warszawie.

Nasze Biuro prawne to zespół profesjonalistów posiadających ponad 15-letnie doświadczenie w branży prawnej. Świadczymy usługi prawne zgodnie z wysokimi standardami jakości, opartymi na dogłębnej wiedzy prawniczej i wieloletnim doświadczeniu.

Twój zakres obowiązków

Odpowiedzialność za proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców zatrudnionych.

Oświadczenia/zezwolenia.

Odpowiedzialność za poprawność zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

CFR, PESEL, MELDUNEK, A1, EKUZ.

Monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postępowań administracyjnych.

Bezpośrednie składanie / odbiór dokumentów z urzędów.

Przygotowywanie raportów i zestawień.

Bieżąca współpraca z innymi Działami.

Pełnienie roli doradczej w zakresie legalizacji zatrudnienia obcokrajowców.

Nasze wymagania

Min. 1-2 lata na stanowisku związanym z obsługą legalizacyjną.

Znajomość języków: j.polski (min. B2), j. rosyjski/białoruski/ukraiński (min. C1), j. angielski (min. A2).

Znajomość przepisów prawa w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców na terenie RP.

Prawo jazdy kategorii B (będzie atutem)

Bardzo dobra organizacja pracy

Wysokiej kultury osobistej i otwartości w kontaktach interpersonalnych.

Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności: Word, Excel, Outlook.

To oferujemy

Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy.

Pracę w profesjonalnym, młodym i dynamicznym zespole.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Pyszną kawę i herbatę.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917195214