2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Bemowo
Dodane 02 czerwca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Warszawie (Bemowo) poszukuje doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i posiadającą szeroką wiedzę z zakresu rozliczeń płacowych, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

- prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla pracowników klientów biura.

- opracowywanie i aktualizacja dokumentacji związanej z zatrudnieniem

- prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz obsługa systemów czasu pracy

- sporządzanie i wysyłka dokumentów do ZUS

- obsługa platformy ZUS PUE: zaświadczenia Z-3

- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie rachunków do umów o dzieło i zlecenie

- kontakt telefoniczny z: Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym,Krajową Informacją Skarbową

- kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty w biurze z Klientami Biura

- sporządzanie pism do komornika

- bieżąca obsługa kadrowa zatrudnionych pracowników: zaświadczenia, umowy, świadectwa pracy.

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

- znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

-umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowych mile widziana znajomość SYMFONII Kadry i Płace.

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie, B2B - współpraca

-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oczekiwaniami finansowymi, w temacie wpisując "Specjalista ds. kadr i płac".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 894377858