2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Cedzyna
Dodane Dzisiaj o 10:24

Specjalista / Specjalistka ds. hurtowej sprzedaży OZE

Lokalizacja

Cedzyna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w obszarze energii odnawialnej;

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych;

  • Przygotowanie ofert handlowych i zawieranie umów z klientami;

  • Szukanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta i negocjacje handlowe;

  • Bycie ciągle „On Top” w branży i w nowościach rynkowych;

  • Raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne;

  • Pewna siebie postawa, wysoka kultura osobista, umiejętność „patrzenia dalej”;

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów i usług związanych z obszarem energii odnawialnej – warunek konieczny;

  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz dostosowanie strategii sprzedażowej;

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów;

  • Budowanie i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta;

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

    To oferujemy

  • Masz możliwość dołączenia do zespołu z wieloletnim doświadczeniem;

  • Z naszym zespołem masz możliwość realizacji ponadprzeciętnych zadań;

  • Oferujemy współpracę w przyjaznym środowisku, gdzie liczy się Twój pomysł i inicjatywa;

  • Potrafimy docenić zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności;

  • Stosujemy motywacyjne systemy wynagrodzeń bez górnego limitu.

Lokalizacja

Cedzyna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Cedzyna
ID: 917955777