2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Sierpc
Carlsberg Polska
Dodane 20 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji - Browar Kasztelan

Lokalizacja

Sierpc

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

SPECJALISTA(KA) DS. ADMINISTRACJI

Twoje miejsce pracy: Sierpc

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarny

Wykształcenie i doświadczenie

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office;

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i predyspozycje do jazdy samochodem.

Postawa i nastawienie

  • Jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, która jest nastawiona na współpracę i posiada wysoką kulturę osobistą;

  • Szybko się uczysz i jesteś otwarty(a) na nowe projekty;

  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje oraz kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania wyzwań;

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP, będzie dodatkowym atutem;

  • Fajnie jeśli komunikujesz się w języku angielskim, ponieważ Browar Kasztelan jest odwiedzany przez gości z Grupy Carlsberg.

Twoje przyszłe zadania

  • W nowej roli będziesz odpowiedzialny(a) za sprawną obsługę administracyjną biura w Browarze Kasztelan;

  • Będziesz nadzorować korespondencję wychodzącą i przychodzącą, w tym współpracę z firmami kurierskimi;

  • Nauczymy Cię tworzyć zamówienia, wprowadzać rozliczenia oraz faktury w systemie SAP;

  • W swojej pracy będziesz również obsługiwać centralę telefoniczną, nadzorować systemem dostępu w browarze oraz współpracować z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Ponadto będziesz sprawdzać oraz archiwizować dokumenty.

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • System premiowy i nagrody spontaniczne;

  • Preferencyjne pożyczki;

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2%;

  • Zapomoga w trudnych sytuacjach;

  • Świadczenia dla dzieci z niepełnosprawnościam;i

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Produkty Carlsberg Polska na święta;

  • Becikowe;

  • Dofinansowanie do kolonii;

  • Program rekomendacji pracowników;

  • Świadczenia świąteczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sierpc,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sierpc
ID: 892003994