2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 27 maja 2024

Specjalista przygotowania produkcji budowlanej

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EP DEVELOPMENT poszukuje specjalisty przygotowania produkcji do swojego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i nadzorowaniu procesów produkcyjnych, znasz się na technologiach budowlanych i potrafisz współpracować z innymi działami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy - Biuro Warszawa ul. Modlińska 201

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria produkcji, zarządzanie projektami)

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej

- znajomość programów MS Office, AutoCAD, MS Project

- umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

- opracowywanie kosztorysów i zestawień materiałów, elementów i urządzeń do budowy lub modernizacji obiektów budowlanych

- przygotowywanie ofert przetargowych i propozycji umów z klientami i podwykonawcami

- opracowywanie harmonogramów robót i zapotrzebowań na materiały i urządzenia

- monitorowanie realizacji planów produkcyjnych i sporządzanie raportów

- wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu

- przeprowadzanie prognoz produkcyjnych i optymalizacja produkcji

- dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów

- zarządzanie projektami w celu usprawnienia i optymalizacji procesów produkcyjnych

- nadzorowanie oraz standaryzacja procesów produkcyjnych

- odpowiadanie za dostawę potrzebnego sprzętu

- stała współpraca z klientami i dostawcami

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918000642