2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Wawer
Dodane 24 maja 2024

Specjalista od Social Media i marketingu.

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Szukamy specjalisty od Social Media i marketingu.

Zadania

  • Prowadzenie kampanii Facebook ADS z nastawieniem na Lead ADS

  • Nagrywanie video, tworzenie i montowanie tik toków/reelsów

  • Obsługa profili i social media (Instagram, Facebook, Tik Tok)

  • Przygotowywanie materiałów na social media i planowanie harmonogramów publikacji, tworzenie contentu

  • Research, śledzenie trendów

  • Zarządzanie ledami.

  • Zarządzanie kontami i stronami www.

  • Umiejętność wyszukiwania oraz znajdowania informacji.

  • Umiejętność wykorzystania AI do zadań.

Wymagamy

  • Kreatywności

  • Sprytu

  • Doskonałej obsługi sociali (FB,INSTA)

  • Umiejętności pisania reklam i treści z wykorzystanie Ai

  • Super energii

  • Min. Roczne doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media (tworzenie, planowanie, publikacja treści, moderacja)

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści

  • Umiejętność obsługi wybranych aplikacji i programów do obróbki prostych grafik

  • Znajomość podstawowych aplikacji do montażu filmików

  • Znajomość i śledzenie aktualnych trendów w social media

  • Wychodzenie z inicjatywą, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz samodzielność

oferujemy

  • praca stała

  • premię od efektów

  • możliwość awansu

  • możliwości stworzenia działu i zarządzania nim

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 744217062