2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Kawodrza
Dodane 14 maja 2024

Specjalista/ Młodszy Specjalista ds. E-commerce SUPER PRACA dla CIEBIE

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma homello.pl w związku z rozwojem firmy poszukuje ODPOWIEDZIALNEJ osoby na stanowisko Specjalista/ Młodszy Specjalista ds. E-commerce SUPER PRACA dla CIEBIE – zależy nam tylko i wyłącznie na długiej współpracy, dlatego oferujemy Ci SUPER PRACĘ

Jesteśmy wiodącym na rynku producentem i dystrybutorem Tekstyliów domowych, ogrodowych i mebli w Polsce. Tworzymy zgrany zespół współpracowników, dążących do wspólnego celu. Prowadzimy kanał hurtowy i współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą, oraz działamy w szeroko pojętym E-commerce, gdzie potrzebujemy Twojego wsparcia!

Poszukujemy pasjonatów i/lub osób z doświadczeniem do pracy na stałe.

Zakres obowiązków:

·         płynne poruszanie się na platformach sprzedażowych w Polsce i za granicami

(Allegro, Amazon, Etsy, Kaufland i inne platformy marketplace) - w swojej wiadomości do nas wymień w czym czujesz się najlepiej!

·         umiejętność samodzielnego wystawienia produktu do sprzedaży

·         umiejętność przygotowania analiz sprzedażowych

·         znajomość ADS (Google, Allegro)

·         możliwość administracji i rozwoju sklepu internetowego

·         działania marketingowe, dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

·         podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego, Kreatywność

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         szybkość działania i pozytywne efekty pracy

·         umiejętność pracy zespołowej

·         umiejętność ustalania priorytetów i realizowanie kilku zadań równolegle

(czasem tak bywa, ważne, by się nie poddawać (!) )

·         gotowość do pracy stacjonarnej

·         znajomość oprogramowania: Baselinker, Subiekt GT - jeśli znasz inne, pochwal się nimi w wiadomości do nas(!)

·         praktyczna znajomość platform sprzedażowych – Amazon, Erli, Emag, Empik, Allegro

 Mile widziane

·         doświadczenie w e-commerce w sektorze B2B lub/i B2C

·         umiejętność wyszukiwania informacji

·         pożądane doświadczenie ze sklepami internetowymi SHOPER lub podobnych

(po stronie Admina)

To oferujemy:

·         dowolną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, współpraca B2B, inne)

·         możliwość wdrażania swoich pomysłów w dziale,

·         rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy!

·         dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu

·         umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym), chyba że oczekujesz innej formy, dostosujemy się!

·         pracę w trybie stacjonarnym regularnych godzinach 8:00 – 16:00 (pon – pt)

·         odpowiednio wyposażone stanowisko pracy

·         wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim tego, co pozytywnego wniesiesz do naszego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodną z obowiązującym RODO.

Zapraszamy już teraz wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria do przesyłania CV ze zdjęciem w tym serwisie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 918326949