2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
rekrutacja
Dodane 17 maja 2024

Specjalista/Młodszy specjalista ds. BHP | UoP | wyjazdy służbowe

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Kapitałowa Specjał - lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudnia!

Specjalista/Młodszy specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania:

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych w zakresie BHP,

  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej,

  • Kontrolowanie warunków pracy, stanu BHP we wszystkich spółkach GK Specjał,

  • Sporządzanie raportów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość Kodeksu Pracy oraz przepisów BHP,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Przyjemną atmosferę pracy - przyjaźni ludzie i pomocna kadra kierownicza!

  • Umowę o pracę - każdego pracownika traktujemy poważnie!

  • Pakiety sportowe - Medicover Sport - w końcu: W zdrowym ciele zdrowy duch!

  • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: specjalfinanse.pl - wspieramy Naszych pracowników w każdym aspekcie życia!

  • I co najważniejsze - wycieczki i imprezy integracyjne, dzięki którym jesteśmy silnym zespołem grającym do jednej bramki!!!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917395215