2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 11 maja 2024

Specjalista Księgowo-Kadrowy - praca od zaraz

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubiącą pracę z dokumentami księgowymi oraz kadrowymi i masz doświadczenie koniecznie w obu tych działach, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców

  • Zgłaszanie i aktualizacja informacji do ZUS, obsługa programu ZUS PUE, Płatnik

  • Weryfikacja poprawności faktur zakupowych, import do SaldeoSMART, a następnie do Optimy

  • Codzienny import wyciągów bankowych (proces zautomatyzowany)

  • Przygotowywanie i terminowa realizacja przelewów bankowych

  • Księgowanie listy płac

  • Weryfikacja czy wszystkie faktury spłynęły przed zamknięciem miesiąca

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w firmie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata

  • Bardzo dobra obsługa komputera – znajomość SaldeoSMART oraz Optimy

  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Chęci poszerzania wiedzy księgowej i kadrowej

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Stałą podstawę (w zależności od doświadczenia, od 6500 zł netto/mc)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • W pierwszym okresie zatrudnienia pracę stacjonarną, a po wdrożeniu - praca hybrydowa tj. 2x w biurze, 3x w domu

  • Koleżeńską atmosferę w biurze zgrany zespół.

  • Benefity w formie : m.in. opieka medyczna, Medicover Sport .

Proszę o przesyłanie CV na niżej podanego maila.

www.dwl-job.eu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917533881