2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 06 maja 2024

Specjalista Koordynator ds. Obsługi i Kontroli Telemarketingu

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Firma Dialogue Contact poszukuje ambitnego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Koordynatora ds. Obsługi i Kontroli Telemarketingu.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin system pracy dwuzmianowy 8-16/12-20 (również w weekendy 1 max 2 soboty w miesiącu w godzinach 9-15)

  • Dobra organizacja pracy.

  • Pozytywne nastawienie - dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa.

  • Dokładność.

  • Sumienność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

  • Wynagrodzenie płatne zawsze na czas.

  • Możliwość zyskania dodatkowych premii.

  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji, którzy lubią się dzielić swoją wiedzą.

  • WSZYSTKIEGO UCZYMY OD PODSTAW!

DODATKOWYM ATUTEM BEDZIE:

  • Znajomość Excela

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 913705495