2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Opole
Dodane 07 maja 2024

Specjalista - Kontroler Jakości

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów detali na zgodność z rysunkiem technicznym,

  • Kontrola dostaw,

  • Kontrola jakościowa – surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,

  • Nadzór jakościowy nad produkcją,

  • Obsługa maszyn CMM,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min 1 rok,

  • Znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych w tym urządzenia CMM,

  • Znajomość narzędzi jakościowych np. metodologia 8D, Flow Chart, FMEA, Control Plan, MSA, SPC,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość MS Office,

  • Gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym od poniedziałku do piątku,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów:  Pakiet medyczny PZU, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki j. obcych, możliwość dofinansowania studiów, bogaty pakiet szkoleń, program poleceń pracowniczych, bezpłatne porady prawne, premia za wnioski racjonalizatorskie, imprezy integracyjne, premie świąteczne, karta Sportową, możliwość uzyskania uprawnień.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916653796