2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 20:04

Specjalista/-ka ds. Sprzedaży – T-Mobile

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma: Mediatel - jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży T-Mobile Polska

Lokalizacja: ​Wrocław

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​

Tryb pracy: praca zmianowa, praca  poniedziałek - sobota/niedziela (handlowa)

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie z umową o pracę: podstawa + premia

- Szkolenia wprowadzające, realizowane w ramach programu wdrożeniowego

- Naukę od najlepszych – wspierać Cię będą pracownicy terenowi

- Pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

- Możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!

ZADANIA:

- 60% bieżąca obsługa Klienta i obowiązki salonowe, 40% kontakt telefoniczny z Klientami

- Profesjonalna obsługa Klientów

- Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług T-Mobile

- Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych: jakościowych i ilościowych

- Podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

- Aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile

- Doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej

- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

- Kompleksowa obsługa klientów

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

- Jesteś zorientowana/y na potrzeby klienta, masz w sobie umiejętność budowania relacji

- Jesteś optymistą/ką i wiesz czego chcesz

- Masz łatwość uczenia się nowych rzeczy

- Masz pewność siebie i elastyczność w myśleniu

- Potrafisz płynnie posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie

- Pragniesz osiągać sukcesy

- Sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

- Masz w sobie determinację i motywację do pracy

- Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

- Działasz elastycznie i kreatywnie

- Potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

- Dobrze znasz pakiet MS Office

- Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

CZUJESZ, ŻE TO PRACA DLA CIEBIE APLIKUJ DO NAS!!!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 917464512