2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Szopienice-Burowiec
Dział kadr
Dodane 27 maja 2024

Specjalista/ka ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie dokumentacji handlowej i magazynowej

  • Współpraca z klientami zagranicznymi

  • Zarządzanie zamówieniami i monitorowanie procesu dostaw, zapewniając terminową realizację zamówień.

  • Współpraca z przełożonymi w celu realizacji planów sprzedaży

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta oraz/lub sprzedaży mile widziane.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.

  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

  • Pozytywne, otwarte nastawienie do pracy i do ludzi.

  • Umiejętność analizy rynku i kalkulacji cen

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ możliwość również pracy na umowę zlecenie

  • wsparcie firmy podczas wdrażania (możliwość zatrudnienia osoby do przyuczenia)

  • pracę na pełen etat

  • bogaty pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku własnego i dzieci, dofinansowania do remontu, dla osób niepełnosprawnych dofinansowanie do leków itp.

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • pewne i terminowe wynagrodzenie

  • pakiety rekreacyjno-sportowe Medicover Sport

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 897944583