2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Grafton
Dodane Dzisiaj o 10:35

Specjalista/ka ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant/ki medyczna/ej na pełen etat dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej. Praca dostępna od zaraz!

Zadania:

  • Prezentacja produktów klientom, odpowiedni ich dobór, szkolenie z zakresu ich używania, wydawanie sprzętu.

  • Tworzenie raportów.

  • Udzielanie informacji na temat cen i dostępności produktów.

  • Aktualizacja baz danych klientów.

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów.

  • Wystawianie i przyjmowanie faktur.

  • Rozliczanie zleceń refundacyjnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (idealnie w branży medyczno-farmaceutycznej) - co najmniej pół roku;

  • Dostępność do pracy najlepiej od zaraz

  • Dobry poziom języka angielskiego (min. B2);

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i dobra organizacja;

  • Profesjonalizm i komunikatywność

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera

Oferta:

  • Praca dla znanej kliniki medycznej;

  • Pakiet benefitów

  • Biznesowe godziny pracy;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Praca dostępna od zaraz.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917327522