2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Podgórze Duchackie
Dodane 28 maja 2024

Specjalista/ka ds. Nadzoru Nad Aparaturą Medyczną

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramu przeglądów okresowych oraz organizacji bieżących napraw sprzętu medycznego,

  • udział w odbiorach aparatury medycznej, zarówno po zakupach nowego sprzętu, jak i po naprawach i przeglądach okresowych sprzętu już funkcjonującego,

  • analizy porównawcze i kosztowne aparatury medycznej,

  • inwentaryzacja i znakowanie sprzętu medycznego,

  • aktualizacja cech lub kodów klasyfikujących aparaturę medyczną wg bieżących wymogów NFZ,

  • tworzenie i analiza raportów związanych z bieżącą eksploatacją aparatury medycznej.

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (kierunek inżynieria biomedyczna lub pokrewne),

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego,

  • biegła znajomość komputera,

  • mile widziana znajomość systemów informatycznych w ochronie zdrowia (Appmedica, obrazowania medycznego, analizy i interpretacji danych, systemy zarządzające itp.),

  • znajomość serwisów aparatury medycznej na rynku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • praca stacjonarna

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • możliwość rozwoju,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 918209398