2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Targówek
Dodane 22 maja 2024

Specjalista/ka ds. Logistyki

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja transportów dla warszawskiej lokalizacji Fundacji

  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami usług transportowych

  • Bieżący kontakt z klientami w temacie logistycznej obsługi zamówień

  • Przyjmowanie dostaw, wprowadzanie do systemu

  • Rekomendowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie logistyki zamówień

  • Optymalizacja kosztów transportu

  • Obsługa skrzynki mailowej oraz telefonu

  • Ścisła współpraca z innymi działami Fundacji (zwłaszcza z działami: produkcji, magazynu i sprzedaży) w celu płynnej realizacji zamówień

  • Ścisła współpraca z Logistykiem z drugiej lokalizacji w celu unifikacji procesów i procedur logistycznych

  • Udział w projektach z zakresu logistyki, prowadzonych przez Fundację

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe z obszaru transportu i logistyki

  • Min. 3 – letnie doświadczenie i sukcesy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w transporcie ADR

  • Mile widziana znajomość prawa transportowego

  • Doświadczenie w pracy z systemami typu ERP

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu

  • Umiejętność ustalania priorytetów i doskonałej organizacji pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dynamizm, samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w niekorporacyjnym środowisku

  • Niestandardowe programy motywacyjne gwarantujące pracownikom dodatkowe dni urlopu

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę

  • Realne możliwości dalszego rozwoju w ramach Fundacji – zawsze w pierwszej kolejności szukamy Kandydatów do awansu wewnątrz

  • Świadomość, że pracujesz w organizacji, która zmienia świat na lepsze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 916946657