2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Złotów
Dodane 03 maja 2024

Specjalista/ka ds. Księgowości Media Expert - Złotów

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce Pracy: Centrala Firmy

„Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają” - nie wiemy kto to powiedział, ale zgadzamy się w zupełności. A skoro mowa o pieniądzach, to mamy dla Ciebie propozycję – zostań naszym Specjalistą ds. Księgowości i wkrocz pewnym krokiem w świat finansów.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • rozwój zawodowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • księgowanie faktur kosztowych w programie finansowo-księgowym

  • miesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych

  • przygotowywanie przelewów do dostawców

  • księgowanie wyciągów bankowych

Liczymy, że Twoje mocne strony, to:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale księgowym lub chęć jego zdobycia

  • praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 649984095