2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Śródmieście
Weronika
Dodane 24 maja 2024

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, aneksów do umów, wypowiedzeń.

  • Nadzorowanie ważności umów, badań lekarskich, szkoleń BHP.

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę, świadectw pracy i innych dokumentów kadrowych.

  • Ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich.

  • Obsługa programu PPK.

  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców.

  • Administrowanie benefitami.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym.

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i przepisów RODO.

  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie.

  • Dobra znajomość MS Excel.

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z tematyką kadrową/płacową oraz chęć zdobywania nowej wiedzy.

  • Mile widziana znajomość programu OPTIMA.

To oferujemy

  • Praca w ambitnym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

  • Biuro w centrum Warszawy.

  • Samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie.

  • Płatny dzień wolny w urodziny – świętuj ten dzień tak jak lubisz, a nie w biurze :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917306730