2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rogowiec
Dodane 24 maja 2024

Specjalista/ka ds. administracyjnych

Wynagrodzenie

4 000 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy -Rogowiec

Zakres obowiązków;

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura w zakresie spraw administracyjnych i organizacyjnych

-nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji

-redagowanie pism, dekretowanie dokumentów

-wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu

-tworzenie zestawień kosztowych i przygotowywanie raportów

-obsługa spotkań biznesowych

-współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji

Wymagania:

-doświadczenie w pracy administracyjnej, na samodzielnym stanowisku

-umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word

-samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

-komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową

- zaangażowanie i skrupulatność w realizacji zadań

Lokalizacja

Rogowiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rogowiec
ID: 641912129