2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Ogrody
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. zatrudnienia cudzoziemców

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. zatrudnienia obcokrajowców

 Zadania:

- rekrutacja nowych osób do pracy produkcyjnej (w tym cudzoziemców),

- tworzenie dokumentacji rekrutacyjnej, zgłaszanie cudzoziemców w Urzędach Pracy oraz u Wojewody,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w firmie,

- obsługa połączeń telefonicznych i skrzynki mailowej,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- pomoc w dziale księgowo/kadrowym,

- rzetelne wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania :

- znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego,

- biegła znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office,

- umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

- rzetelność, odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy :

 - pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem,

- dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagradzanie,

- sprzęt biurowy niezbędny do pracy,

- miłą atmosferę w pracy,

- praca na pełny etat,

-umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listów motywacyjnych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 918678783