2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mysłakowice
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

Lokalizacja

Mysłakowice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

Opis:

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Zarządzania Nieruchomościami, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie nieruchomościami oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Zarządzanie portfelem nieruchomości, w tym wynajmem, utrzymaniem i nadzorem technicznym.

  • komunikacja z najemcami, wynajmującymi i innymi podmiotami zewnętrznymi.

  • Koordynacja działań związanych z utrzymaniem nieruchomości, w tym remontami i konserwacją,

  • Administracja.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane: doświadczenie w branży hotelarskiej,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze ½ etatu,

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,

  • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.

  • piątkowe obiady,

  • zajęcia z języka angielskiego,

  • Zwrot kosztów dojazdów do pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny 513 491 308

Lokalizacja

Mysłakowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mysłakowice
ID: 918504749