2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Płock
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. zarządzania flotą samochodową

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Dołącz do #DrużynaAutoForum

Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich.

W swoim portfolio mamy cztery marki:

  • Mercedes Benz,

  • Skoda,

  • Volkswagen,

  • Hyundai.

W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję.

Latem tego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce.

Latem 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze.

Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad flotą samochodów zastępczych, kontrola stanu technicznego.

  • Wynajem oraz odbiór pojazdu "do i od" klienta docelowego.

  • Organizacja, planowanie i nadzorowanie czynności serwisowych i przeglądów technicznych.

  • Zarządzanie procesem obsługi szkód.

  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi, zarządzanie ewidencją pojazdów

  • Współpraca w zakresie usług leasingowych, serwisów mechanicznych i lakierniczo-blacharskich.

  • Prowadzenie dokumentacji flotowej, przygotowywanie raportów i zestawień.

  • Analiza i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty.

  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym działem obsługi klienta czy administracją oraz zapewnienie wsparcia użytkownikom pojazdów.

  • Planowanie zakupów oraz sprzedaży pojazdów zastępczych.

  • Analiza ofert leasingowych i procedowanie wspólnie z Zarządem

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z obsługą floty samochodowej.

  • Dobra znajomość programu MS Excel.

  • Umiejętność efektywnego planowania czasu oraz pracy, dokładność i niezależność w realizacji zadań.

  • Zaangażowanie, zdolność do efektywnego zarządzania czasem, niezależność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.

  • Dokładność i punktualność.

  • Zaawansowane zdolności komunikacyjne.

  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość sektora motoryzacyjnego oraz przepisów związanych z leasingiem i wynajmem pojazdów.

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;

  • Przestrzeń na własne pomysły i inicjatywę w działania;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Rozwój zawodowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość awansu;

  • Pakiet Medyczny finansowany przez pracodawcę;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 917184491