2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
profiSOL
Dodane 08 maja 2024

Mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski.

Poszukujemy Kandydatów odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest zarzadzaniem i opieka nad flotą maszyn budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie zgodnie z terminem serwisów olejowo – filtrowych oraz wymian części zużytych przez bieżącą eksploatacją maszyn firmowych oraz maszyn z wynajmu

  • organizowanie napraw bieżących w serwisie lub na terenie budowy

  • budowanie i utrzymanie trwałej relacji z dostawcami części i serwisami zewnętrznymi

  • obsługa ogłoszeń / aukcji dotyczących sprzedaży lub zakupu maszyny przez spółkę

  • zapewnienie ciągłości ubezpieczeń floty

  • zaangażowanie w okresowe szkolenia operatorów maszyn zatrudnionych w firmie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęci do pracy i nauki nowych zagadnień

  • umiejętność obsługi komputera

  • dyspozycyjność do pracy w terenie

  • wiedza techniczna

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy jako mechanik / serwisant

  • prawo jazdy kat. B lub wyższe

  • umiejętność obsługi maszyn budowlanych

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / b2b/ umowę zlecenie – do ustalenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą – zgodna na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912453077