2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Polkowice
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Systemy i Technologie Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Polkowicach- czołowy producent prefabrykatów polimerobetonowych na polskim rynku, lider w segmencie odwodnień mostowych.

Poszukujemy Specjalisty ds. zaopatrzenia i logistyki, który dołączy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

-obsługa komputerowego systemu magazynowego,

-prowadzenie dokumentacji i realizację zadań związanych z zamawianiem, zakupem i rozchodem,

-nadzór nad stanami magazynowymi,

-ścisła współpraca z działem sprzedaży poprzez organizację, obsługę i koordynację zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych-spedycja, urzędy i agencje celne,

-negocjacje cen i terminów z dostawcami,

-planowanie i realizacja zakupów materiałów i usług,

- zamawianie transportu i awizacja dostaw

-realizacja dostaw i wysyłek wewnętrznych, krajowych i zagranicznych

-weryfikacja dostarczanych dokumentów: faktury, WZ itp.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie lub wyższe logistyczne

- minimum 2 lata doświadczenia na w/w lub podobnym stanowisku

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

- rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- rzetelność w wykonywaniu obowiązków

- preferowana znajomość języka angielskiego

- znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word)

- umiejętność pracy pod presją czasu

- samodzielność i zdolności organizacyjne

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-umowa o pracę na pełny etat

-pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

-dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje

-pakiet opieki medycznej finansowany przez zakład pracy

-grupowe ubezpieczenie na życie

-Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową firmy Sytec.pl

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 917366211