2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowe Bielice
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia

Lokalizacja

Nowe Bielice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

KUNERT GROUP Sp. z o. o. Lider w produkcji domów mobilnych, szkieletowych, modułowych poszukuje specjalisty do spraw zaopatrzenia.

Zakres obowiązków :

  • dokonywanie zakupów materiałów i elementów niezbędnych do produkcji

  • negocjowanie umów z dostawcami

  • koordynowanie dostaw, kontrolowanie ich terminowości i zgodności z zamówieniem

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi

  • prognozowanie zamówień do dostawców w oparciu o dostępne dane

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • obsługa systemu ERP Optima

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie, mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej

  • MS Word i MS Excel w stopniu dobrym

  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu

  • samodzielność, konsekwencja w działaniu oraz umiejętność wprowadzania innowacji na zajmowanym stanowisku

  • język angielski - komunikatywny

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia oraz kwalifikacji

Lokalizacja

Nowe Bielice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowe Bielice
ID: 919554635