2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Aleksandra Świdrak
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. zamówień | Praca biurowa | Warszawa (Janki)

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz doświadczenie w pracy administracyjnej lub obsłudze klienta?

Jeśli tak, to nie możemy się Ciebie doczekać!

Czeka na Ciebie świetna możliwość rozwoju na stanowisku Specjalisty ds. zamówień. Praca skupiona jest na wprowadzaniu i koordynowaniu zamówień - bez pozyskiwania nowych klientów!

Będziesz odpowiadać za wsparcie operacyjne doświadczonych specjalistów i współpracować z wewnętrznymi działami.

Jeśli czujesz, że to Twój czas na zmiany, to zgłoś się do nas. Chętnie podzielimy się szczegółami i opowiemy Ci o wszystkich korzyściach, jakie czekają na Ciebie.

Lokalizacja: Warszawa - Janki - gwarantujemy bezpłatny dojazd do pracy!

Obowiązki:

  • wprowadzanie zamówień od klientów do systemu SAP,

  • weryfikacja warunków handlowych, dostępności asortymentu, limitów kredytowych, itp.

  • wystawianie faktur i wprowadzanie faktur zakupowych,

  • stała współpraca z zespołem doświadczonych handlowców odpowiadających za pozyskiwanie klientów,

  • wsparcie w codziennej pracy biura m.in. odpowiadanie na zapytania ofertowe, przygotowywanie dokumentów wewnętrznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, zwłaszcza program MS Excel,

  • analityczne myślenie, dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania zadań,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji i otwartość na współpracę z klientami,

  • wykształcenie minimum średnie.

Dodatkowo docenimy:

  • znajomość systemu SAP,

  • komunikatywną znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie miesięczne,

  • pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej MEDICOVER,

  • bezpłatny transport z pętli autobusowej Warszawa Okęcie (do pracy i z powrotem),

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 914129606